Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat
Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd vierkant model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: GEWE Silv...
Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.