This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Spaanse boerenbank
Result: 600 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1800
Result: 600 EUR

Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
Result: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Result: 600 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Japanse kom + schotel
Result: 600 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit; schaal + bordje. Floraal en vogel decor. Afmeting: Ø 14 - 17,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 13,8 cm.
Result: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.

6x 19e Eeuws Chinees porselein
Result: 600 EUR

Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...

4x Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm
Result: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.

Boeddha, miniatuur
Result: 600 EUR

Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat

3x Gouden munten
Result: 575 EUR

Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.

Gouden collier
Result: 560 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een achtvormige schakel. Breedte 4 mm. Lengte 55 cm. ca 24,5 gram. Voorzien van een karabijnsluiting. In goede staat

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Result: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden gourmetarmband
Result: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Gouden palmier collier
Result: 550 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier met een palmierschakel voorzien van een grote sierlijke karabijnhaak. ø 3,5mm. ca 15,3 gram. 45 cm. Nieuw

Witgouden armband met diamant en saffier
Result: 550 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant en saffier. Armband met een gematteerde cobraschakel in het midden voorzien van een witgouden element met 4 markiesgeslepen saffieren en 6 briljant geslepen di...

2x Petroleumlampen, 1880
Result: 550 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Result: 550 EUR

Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...

Franse schildpad pendule, 1880
Result: 550 EUR

19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Linnenpers met commode
Result: 550 EUR

18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.

Art Nouveau buffet, 1910
Result: 550 EUR

Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
Result: 550 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.