This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chiffoniere
Result: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Result: 140 EUR

Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.

Camera statief
Result: 110 EUR

Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

3 Zilveren roomlepels
Starting price 120 EUR

Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...

Hollandse bonheur
Starting price 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Visserman op sokkel
Starting price 50 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Perzisch Bidjar kleed, 142 x 80 cm.
Starting price 200 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Result: 100 EUR

Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...

Zandstenen hoofdjes in lijst
Starting price 300 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm.
Result: 190 EUR

Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.

2x Bronzen kroonluchter
Result: 130 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel, 1920
Result: 80 EUR

Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Starting price 150 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.

2x Kaarskandelaren
Result: 45 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

4x Antieke (heilige) figuren
Result: 150 EUR

Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Starting price 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

Oosterse stempel
Result: 160 EUR

Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat

Chinese Familie Rose vaas
Result: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Result: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas met rood glazuur
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Result: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.