Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat
Geelgouden oorhaken, 585/000, met vierkant geslepen citrienstenen, 6x6mm. lengte 19 mm. ca 1,3 gram. Nieuw
Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...
Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...