Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...