This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Frans klokkenstel, 1900
Result: 300 EUR

Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas met rood glazuur
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1800
Starting price 400 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (12x)
Result: 140 EUR

Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stucwerk wandklok
Result: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse staande lantaarnklok, 1800
Result: 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...

Antiek Japans bord Ø 31 cm.
Result: 40 EUR

Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.

Stel Chinese miniatuur vazen
Starting price 50 EUR

Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Kapitaal marmeren klokkenstel
Starting price 300 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Result: 400 EUR

Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.

Empire pendule Diana van de jacht.
Result: 950 EUR

Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

Franse vuurvergulde pendule
Result: 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...

Comtoise (Zonnetje)
Starting price 300 EUR

Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.

2x Chinese/Japanse lakwerk panelen
Starting price 100 EUR

Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.

Chinese Peking glazen snuffbottle
Starting price 90 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...

Groot Thais boeddha figuur
Starting price 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Starting price 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.