Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...
Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat
E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.
Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke messing bunsenbranders. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: gegraveerde bokaal, fruitschaal, kristallen bokaalvaas, decanter, drie onderzetters. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.