17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.