Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmeren basement en compositie metalen figuur. La Surprise. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissers bij het ontladen van de vangst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.
Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met craquelé glazuur. Met geisha decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Drie stuks gelijmd. Eén gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige toestand.
Drie delen modern glaswerk. Bestaande uit; Blauwe Olaf Stevens vaas 1999, eivormig object van Studio Attos Sweden en een vaas zwart/neutraal 1993, Koste? LH 1619. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen romantische pendule met figuur op locomotief. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met diamanten. Antieke rozet ring met een zilveren kop in het midden een roosgeslepen diamant, ø 5,1mm, met daaromheen een rand met 12 diamanten met ee...
Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.