This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke ets, Plaats langs rivier
Result: 70 EUR

Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.

Chinese Ming schenkkan
Starting price 1.000 EUR

Vroeg Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur en apart bodemmerk. Ming. Tuit en hengsel gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse klepbank, 1880
Result: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Flowers
Starting price 110 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theepot
Result: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten
Result: 200 EUR

P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren theeservies
Result: 350 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, met parelrand, bestaand uit een theekan, melkkan en suikerbak met scharnierend hengsel. MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem. jl.:z:1959. De melkkan en suikerbak zijn geplaat...

Gouden vingerhoed
Result: 150 EUR

Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.

2x Chinese kopjes
Result: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Starting price 100 EUR

Vier zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een parapluverkoper, 3x3x5cm, een kind op de schommel, 2,7x2,7x3,5cm, een lantaarnlichter, 4x2,5x4,5cm, en kaasdragers, 4x2,5x3cm. MT.: Lesener Amsterda...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 90 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een fotograaf met echtpaar, 6,5x3x3cm, een man aan de schandpaal, 5,5x3,5x3,5cm, en een paar zagende mannen, 5,5x3x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 19...

B. Notenboom, Twee kittens
Starting price 160 EUR

B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

E.F. van der Burgh, Fruitstilleven
Result: 60 EUR

Eduard Ferdinand van der Burgh. 1929 - 1970. Fruitstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Starting price 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Eiken kastje met snijwerk
Result: 850 EUR

18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Starting price 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

Twee antieke zilveren kandelaars
Result: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Uitgebreid zilveren bestek met messen
Result: 925 EUR

Cassette met een uitgebreid zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaand uit 8 tafellepels en 8 dessertlepels, 8 tafelvorken en 8 dessertvorken. Een rijstlepel, 2 groentelepels, 2 sauslepels ...

Zilveren nootmuskaat rasp
Result: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

14x Medische gravures
Result: 120 EUR

Veertien stuks zeldzame 18e eeuwse medische gravures. Door B. de Bakker en F. de Bakker. Betreffende baarmoeder, bevalling et cetera. 1726 - 1775. Gravures op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In goed...

3x Antieke Chinese borden
Result: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok secretaire
Result: 800 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...