Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.