Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een ruiter te paard voorzien van restauratie aan het hoofd. MT.: Onduidelijk, jl.: S:1877. 22 cm. ca 68 gram. In goede staat...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden broche, 585/000, met parel en diamant. Ovale broche met krul en omgeslagen gematteerd stuk, versierd met een fraaie grillige grijze cultivé parel, 7,5x10mm. De broche is in de rand...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...