Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.
Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, Empire, met een ronde gezaagde bak met spijlen en bloemdecor. Voorzien van houten greep. 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...
Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Brug met schepen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 26 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...
Kristallen karaffen set op zilveren tablet, 925/000, Twee bolle geslepen karaffen met stop geplaatst op een rechthoekig tablet versierd met een rand met Franse lelies en palmetten en twee houders uit ...
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met kreeft et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 79 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...
Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.
Elegante strakke geelgouden creolen, 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, merk Quinn, met een rail met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. Winschoterdiep. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Elegante witgouden collier, 585/000 met hanger, 750/000, met diamant. Fijn ankercollier met daaraan een hanger in Victoriaanse stijl met strik en lauwerkrans bezet met veel diamanten. Grootte hanger 2...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten jachtbuffet met zwijnenkop/fruit/wildvoorstellingen. Snijwerk op panelen. Afmeting: 135 x 175 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Een staafjeschoker, 2 mm, met in het midden een grote strakke rozet voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,30ct en daaromheen 3 randen bezet me...
Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een wijzerplaat voorzien van een gravure van een schip. De achterplaat van het horloge is voorzien van een gegraveerde voorstelling met 2 figuren en een geit. Metal...
Zilveren zakhorloge, 800/000, in glazen kastje. Zilveren zakhorloge met bewerkte rand en de achterzijde voorzien van een afbeelding met landbewerkers. Voorzien van onedele horlogeketting en geplaatst ...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal model in biedermeierstijl met guirlandes, geplaatst op 4 krulpootjes, één een stukje afgebroken, en voorzien van 2 grepen uit voluten. MT.: Fa Niekerk, Schoonhove...
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een dubbele rijring met 2 banden bezet met vierkant geslepen smaragden, totaal ca 1,05 ct gezet in vierpootchatonnen met daartussen 32 zeer kleine dia...
Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met amethist. Figaro-collier met daaraan een ovale hanger bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 17,5x13mm. lengte collier 45 cm, grootte hanger 30x15mm, in...
19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Rado horloge, Conway 10, Quarts, goldplated met leren band. Vierkant gecontourneerde grove kast voorzien van ene rond uurwerk met een gele wijzerplaat en dag/datum aanduiding. Grootte kast 36x40mm. Vo...
Drie geelgouden streeksieraden, 585/000, een hanger met S-vormig applique, een ovale broche met een bloemenmand en cantille en een peervomrige hanger met enkele knopjes en filigrain, het hangeroog is ...
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm.
Groot lot Oosterse sieraden met kettingen, armbanden, hangers en doosjes. Met o.a. turkoois koraal en agaat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Elegante geelgouden broche, 585/000, met amethist, parel en diamant. Ovaal gekrulde broche met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 21x18mm, en een grillig gevormde parel in een gladomzetting 15x11...
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Groot lot met 19 zilveren ringen, 925/000, diverse modellen vriendschapsringen in verschillende breedtes en enkele voorzien van zirconia's. 3 Ringen zijn voorzien van een gravure. totaal ca 83,9 gram....
Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...
Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...