This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Porseleinen lampenvoet
Result: 150 EUR

Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese Imari borden
Result: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.
Result: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese miniatuur vazen
Starting price 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (ca. 22 st.)
Result: 100 EUR

Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Result: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

2x Royal Copenhagen figuren
Starting price 80 EUR

Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Chinese pullen met hengsel
Result: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.

Duits Königliche Tettau deelservies
Result: 45 EUR

Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...

2x Aardewerken borden
Starting price 20 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

4x Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tazza
Result: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Yixing theepot
Starting price 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Engelse porseleinen haan
Starting price 100 EUR

Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, blauw-wit
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Result: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

Porseleinen lamp
Starting price 80 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

9x Zeldzaam Chinees porselein
Result: 7.500 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...

Lachende boeddha
Result: 950 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Pendule, 1930
Result: 70 EUR

Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Starting price 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...

Franse comtoise
Result: 130 EUR

19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule
Result: 140 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Kaiser jaarpendule onder stolp
Result: 225 EUR

Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Comtoise (Haantje)
Starting price 300 EUR

Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.

Duitse regulateur
Result: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe
Result: 50 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Starting price 120 EUR

Zilveren strooilepel, Empire, met een ronde gezaagde bak met spijlen en bloemdecor. Voorzien van houten greep. 21 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.
Result: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke zilveren kandelaars
Result: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo
Result: 80 EUR

Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Pronk vertico met spiegelopzet
Starting price 350 EUR

Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.

Chinese schaal met theeglazuur
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Familie Rose vaas
Result: 450 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Brug met schepen
Result: 80 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Brug met schepen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 26 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Result: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Karaffenset op zilveren tablet
Result: 100 EUR

Kristallen karaffen set op zilveren tablet, 925/000, Twee bolle geslepen karaffen met stop geplaatst op een rechthoekig tablet versierd met een rand met Franse lelies en palmetten en twee houders uit ...

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Result: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Result: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met kreeft et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 79 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Result: 625 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.

4x Capucine kop+schotels
Result: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...

Empire theepot, zilver
Result: 300 EUR

Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...

Mahonie penantkast
Result: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.

Gouden creolen met diamant
Starting price 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen, 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, merk Quinn, met een rail met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...

Chinese soeplepel
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Jan Altink, Winschoterdiep
Result: 60 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Winschoterdiep. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Result: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met diamant
Result: 420 EUR

Elegante witgouden collier, 585/000 met hanger, 750/000, met diamant. Fijn ankercollier met daaraan een hanger in Victoriaanse stijl met strik en lauwerkrans bezet met veel diamanten. Grootte hanger 2...

2x 18e Eeuwse Queng Lung borden Ø 23,5 cm.
Result: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas
Result: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Result: 250 EUR

Antiek Frans notenhouten jachtbuffet met zwijnenkop/fruit/wildvoorstellingen. Snijwerk op panelen. Afmeting: 135 x 175 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Starting price 1.250 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Witgouden choker met diamant
Starting price 3.500 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Een staafjeschoker, 2 mm, met in het midden een grote strakke rozet voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,30ct en daaromheen 3 randen bezet me...

Grote Chinese vaas
Starting price 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
Starting price 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Result: 200 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een wijzerplaat voorzien van een gravure van een schip. De achterplaat van het horloge is voorzien van een gegraveerde voorstelling met 2 figuren en een geit. Metal...

Zilveren zakhorloge standaard
Result: 130 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in glazen kastje. Zilveren zakhorloge met bewerkte rand en de achterzijde voorzien van een afbeelding met landbewerkers. Voorzien van onedele horlogeketting en geplaatst ...

Zilveren mandje
Starting price 90 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal model in biedermeierstijl met guirlandes, geplaatst op 4 krulpootjes, één een stukje afgebroken, en voorzien van 2 grepen uit voluten. MT.: Fa Niekerk, Schoonhove...

Bronzen zelfportret Salvador Dali
Result: 250 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet
Starting price 600 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.

Originele 17e Eeuwse Nürnberger geldkist
Result: 1.500 EUR

Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat

Eiken kist
Starting price 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.

Gouden rijring met smaragd en diamant
Starting price 1.000 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een dubbele rijring met 2 banden bezet met vierkant geslepen smaragden, totaal ca 1,05 ct gezet in vierpootchatonnen met daartussen 32 zeer kleine dia...

Antiek scheepskompas, 1900
Starting price 250 EUR

Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Lot zilver bestek
Result: 340 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...

Gouden collier en hanger met amethist
Result: 215 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met amethist. Figaro-collier met daaraan een ovale hanger bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 17,5x13mm. lengte collier 45 cm, grootte hanger 30x15mm, in...

Wagenschot (kapstok)
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.

Oude fauteuil
Starting price 100 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Rado horloge double
Result: 80 EUR

Rado horloge, Conway 10, Quarts, goldplated met leren band. Vierkant gecontourneerde grove kast voorzien van ene rond uurwerk met een gele wijzerplaat en dag/datum aanduiding. Grootte kast 36x40mm. Vo...

3 Gouden streeksieraden
Result: 170 EUR

Drie geelgouden streeksieraden, 585/000, een hanger met S-vormig applique, een ovale broche met een bloemenmand en cantille en een peervomrige hanger met enkele knopjes en filigrain, het hangeroog is ...

WMF comfoor + theekan, 1905
Result: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger met zirconia's
Starting price 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...

4-Lichts kaarskandelaar
Result: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Opaal
Starting price 140 EUR

Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm.

Groot lot Oosterse sieraden
Result: 120 EUR

Groot lot Oosterse sieraden met kettingen, armbanden, hangers en doosjes. Met o.a. turkoois koraal en agaat.

Antieke petroleum hanglamp
Result: 90 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Result: 325 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...

Gouden broche amethist en parel
Starting price 1.200 EUR

Elegante geelgouden broche, 585/000, met amethist, parel en diamant. Ovaal gekrulde broche met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 21x18mm, en een grillig gevormde parel in een gladomzetting 15x11...

Deense Jydsk telefoon
Result: 110 EUR

Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.

2x Chinees, divers
Result: 80 EUR

Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

Groot lot zilveren ringen
Starting price 150 EUR

Groot lot met 19 zilveren ringen, 925/000, diverse modellen vriendschapsringen in verschillende breedtes en enkele voorzien van zirconia's. 3 Ringen zijn voorzien van een gravure. totaal ca 83,9 gram....

Zilveren armband en ring met koraal
Result: 40 EUR

Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...

Aker + pokenset
Result: 90 EUR

19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.

Breistoel
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

2x Koperen cake vormen
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.

Duits boerensecretaire
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Starting price 150 EUR

9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

Antieke bakbarometer
Result: 400 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met granaat
Starting price 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...

Chinese Yixing theepot
Starting price 350 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Gouden rijring met diamant
Result: 300 EUR

Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...

Zwitserse speeldoos
Starting price 450 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit bank, 1880
Starting price 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.

2 Colliers van rozenkwarts
Starting price 40 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...