Twee houten wandelstokken met zilveren knop, Lichte houten wandelstok met zilveren knop, 925/000, versierd met graveerwerk, 91 cm, MT.: M.Salkind, London, en een ebbenhouten wandelstok met zilveren kn...
Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een gouden koets met 6 paarden en 2 figuren, een koets met 2 paarden en 3 figuren en een miniatuur met meisje op de schommel. 13x2,5x4,5cm , 7,5x2,5x3cm en ...
Geelgouden heren horloge, 585/000, met rekband. Horloge met een ronde kast, ø 30mm, Mechanisch, voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met decentrale secondewijzer. Gemerkt Union. Met een double re...
Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.
Antieke eikenhouten commode in Rococo-stijl. Met vier lades en deurtje. Circa 1890. Afmeting: 77 x 42 x 84 cm. In goede staat.
Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee delen zilver, met een ronde asbak, 925/000, met voorstelling van een vrouw die een koe melkt versierd met een rand met krullen en bladeren. Geplaatst op 3 bolpoten. 10x1,5cm. MT.: H.N.Mills, Lond...
Geelgouden ring, 585/000, met 3 roosgeslepen diamanten. Opengewerkte strakke ring met in het midden 3 zetkasten met 3 roos geslepen diamanten, ø 2x4,8mm en 1x4,0mm. Breedte ring 8,5mm. ø 61 ca 6,7 gra...
Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.
Sigarenkoker en beursje uit schildpad versierd met zilveren elementen en voorzien van graveerwerk. Sigarenkoker is voorzien van gravure; 1 september 1871 en een zilveren element met letters: Marin. 14...
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met zwart leren omslag voorzien van een geelgouden slot met 2 rond elementen versierd met graveerwerk. Het Nieuwe testament. 9x13x5cm. In goede staat
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 84 x 42 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.