This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Franse terrine
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Result: 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Starting price 1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Starting price 300 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Result: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Result: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.

Duitse? legerkleding WO II
Result: 75 EUR

Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.

Zilveren danser
Starting price 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Engelse staande klok
Starting price 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Result: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaat rasp
Result: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

3 Zilveren miniaturen
Result: 90 EUR

Drie zilveren miniaturen, een rechthoekig pillendoosje met fruitdecoratie en een scharnierend deksel, 28x26mm. een waterput met emmer, 925/000, 4,5x3,5x7cm, en een schildersladder met verfemmer en een...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 80 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een hoefsmid, 5x3x3,5cm, twee smedende figuren met aambeeld, 6,5x2x3,5cm en een miniatuur met een dame en heer op een bankje. 3,5x5x3cm. MT.: o.a. Lesen...

Zilveren brandewijnkom
Result: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met krullen, floraal decor en kronen, geplaatst op een ovale voet met pareldecor en 2 grepen met putti. Voorzien van gravure langs de rand: To mr & mrs F.W.Sa...

Grote zilveren miniatuur, koets
Result: 200 EUR

Grote zilveren miniatuur, 835/000, grote koninklijke koets met een span met 4 paarden, 1 ruiter op het paard en een figuur op de bok. 19x5x6cm. ca 203 gram. MT.: J.Weeda, Haarlem, (firma Argentor) jl....

Chinese vaas
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Starting price 160 EUR

J.C. v.d. Heijden. 1911 - 1992. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Result: 60 EUR

Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kristal met zilver
Result: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Flowers
Starting price 110 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Starting price 500 EUR

18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Starting price 60 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.