This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Starting price 1.800 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...

Witgouden ring met saffier en diamant
Starting price 1.800 EUR

Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12,8x9mm, met daaromheen een rand in de vorm van een ac...

Witgouden armband met diamanten
Starting price 1.750 EUR

Witgouden armband, 750/000, met diamant. Een verlopende armband met in het midden een 15 zetkasten bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,99ct. De armband is voorzien...

Witgouden entouragering met diamant en saffier
Starting price 1.700 EUR

Royale witgouden rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Ring, met een grote rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,25ct, en daar omheen een rand met 10 briljant...

Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
Starting price 1.600 EUR

Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...

Grote Chinese penselenpot
Starting price 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom kraanvogel in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Starting price 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Starting price 1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamanten
Starting price 1.500 EUR

Bijzondere witgouden rozet ring, 750/000, met diamant. Ring met een fantasieroset bezet met briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, in diverse maten, totaal ca 1,3 ct, P. ø rozet16 mm. Be...

Gouden beursje
Starting price 1.500 EUR

Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Starting price 1.480 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Witgouden rozetring met saffier en diamant
Starting price 1.450 EUR

Witgouden fantasie rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een opgesoldeerde rozet bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en een rand met briljant geslepen diamanten, gezet in de...

Witgouden ring met diamant, pavé
Starting price 1.450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...

Gouden ring met amethist/diamant
Starting price 1.450 EUR

Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring ...

Collier van amethist met diamanten
Starting price 1.450 EUR

Bijzonder collier van amethisten met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van amethist en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde amethist kralen, ø 8,5 mm bevestigd aan een massief geelgouden...

Collier citrien/diamanten
Starting price 1.450 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden einds...

Gouden ring met diamanten
Starting price 1.450 EUR

Bijzondere geelgouden ring, 585/000, met emaille citrien en diamant. Brede ring met parelranden voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien in het midden, in een parelrand, aan de boven en onde...

Collier lapis/briljanten
Starting price 1.400 EUR

Collier van lapis lazuli kralen met gouden bollen en sluiting, 585/000, bezet met diamanten. Collier van lapis lazuli kralen, ø 10 mm, met daartussen bewerkte gouden bollen, ø 5mm, bevestigd aan een g...

Gouden armband
Starting price 1.350 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een vossenstaartschakel, ø 7 mm, bevestigd aan een groot veeroog voorzien van geelgouden eindstukken met witgouden randen. Lengte 20,5 cm. ca 25,65 gram. Als ni...

Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Starting price 1.300 EUR

Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder maker onbekend. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.

Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Starting price 1.250 EUR

Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Starting price 1.250 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar
Starting price 1.250 EUR

Johan Frederik Scherrewitz, 1868 - 1951. Landschap met zandpad, boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 90 cm. In goede staat.

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Starting price 1.250 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.