This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Perzisch kleed, 168 x 104 cm.
Result: 60 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. In de kleuren; blauw/creme/oker. Afmeting: 168 x 104 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 139 x 202 cm.
Result: 60 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren; rood/blauw/creme/oranje. Afmeting: 139 x 202 cm. In goede staat.

Bronzen bacchus
Result: 60 EUR

Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Result: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Gesigneerde bronzen vogel
Result: 60 EUR

Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Heilig hart beelden
Result: 60 EUR

Twee antieke gipsen gepolychromeerde Heilig hart beelden. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: 35 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen kristal
Result: 60 EUR

Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.

4x Kristallen karaffen
Result: 60 EUR

Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Glazen hart sculptuur
Result: 60 EUR

Prachtig groot massief roze-rood glazen hart met luchtbellen. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen vaas
Result: 60 EUR

Grote moderne kunstglazen kraagvaas. In de kleuren oranje/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm.
Result: 60 EUR

Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Lot tegels (11x)
Result: 60 EUR

Elf stuks Makkumer tegels. Onder andere in lijst + polychrome. 20e Eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Bowlpot, 1930
Result: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Result: 60 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.

Arnhemse Fayence orenvaas
Result: 60 EUR

Arnhemse platelen Jugendstil oorvaas met floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. Circa 1910. Haarlijn in één oor. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Bavaria servies
Result: 60 EUR

Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...

Lot Villeroy & Boch serviesgoed
Result: 60 EUR

Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen paraplubak
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

5x Divers antiek
Result: 60 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Japans lakwerk paneel
Result: 60 EUR

Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese lakstempels
Result: 60 EUR

Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Japanse bolvaas
Result: 60 EUR

Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Huwelijkspop van Chinese munten
Result: 60 EUR

Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

14x Antiek Japans Kutanie porselein
Result: 60 EUR

Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Result: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

4x Imari porselein
Result: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...

3x Antieke Chinese borden
Result: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...

Chinese plaquette
Result: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan
Result: 55 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur
Result: 55 EUR

19e Eeuwse lithografie in Rococo lijst. Figuren in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek haardscherm, 1900
Result: 55 EUR

Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet
Result: 55 EUR

Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Result: 50 EUR

Zilveren schaaltje, 925/000, rond model met een golvende rand en een gedreven rand met floraal decor en rasterbewerking. Het schaaltje is geplaatst op een ronde voet. ø12x5,5cm. MT.: William Evans, Lo...

3 Delen zilver
Result: 50 EUR

Drie delen zilver met 2 tafelkandelaartjes op ronde voet met bewerkte rand, 835/000, en een plaquette, 925/000, met de afbeelding van een dame, geplaatst in een plated frame met spiegellijst. 10,5x13,...

Bijbel met zilverwerk, 1898
Result: 50 EUR

Bijbel met zilverwerk, 833/000, Het nieuwe testament, voorzien van een kartonnen kaft met zilveren opengewerkt slot. MT.: Gebr. Roelfsema, Winsum, 1864-1910. 10x16x2,5cm. In goede staat

Zilveren doosje
Result: 50 EUR

Ovaal zilveren doosje, 835/000, met scharnierend deksel voorzien van floraal versierde randen. 4,7x6,2x2,6cm. Totaal ca 39 gram. In goede staat

Zilveren kandelaar
Result: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet, versierd met bewerking uit draad. Voet wat uit model en licht is gedeukt. ø8,5x19cm.ca 82 gram. In redelijk goede staat

2x Glaswerk met zilver
Result: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilveren voet, 835/000. Schalen met omgeslagen rand en slijpwerk, geplaatst op zilveren ronde voet. ø17x12cm en ø15x10cm. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Result: 50 EUR

Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met een omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand, ø28x22cm en een kristallen bonbonschaa...

Set zilveren lepels met suikerschep (13x)
Result: 50 EUR

Set met zilveren lepels,835/000, met 12 theelepels en een suikerschep voorzien van een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk. 11-12,5cm. 2 lepels voorzien van restaurati...

Lot plated 8x
Result: 50 EUR

Lot plated, met en bruidsbeker, een grote suikerstrooibus, een schaar, aanstekers, peper- en zoutstrooier met blauw glas, een suikerlepel 1936 en een opengewerkt bonbonschaaltje. In goede staat

Zilveren roomlepel
Result: 50 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een bak in de vorm van een schelp en een gekrulde steel met staande eekhoorn. MT.: W.Schutter, Groningen. rond 1820. Voorzien van restauratie aan de steel. 12 cm. ca 1...

Tas met zilveren beugel
Result: 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van diverse voorstellingen met figuren. jl.:J:1919, Schoonhoven. Met geborduurde tas en zilveren ketting. 16x20cm. In goede staat

2 Kristal met zilver
Result: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Gouden oorstekers met parel
Result: 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zoetwaterparel, 7 mm. Nieuw

Zilveren ring met blauw topaas en zirconia's
Result: 50 EUR

Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 12x10mm, met 4 poten gezet in een ring met een kop pavé bezet met paars/blauwe zirconia's. ...

Lot zilver met o.a. gespen
Result: 50 EUR

Lot zilver met 2 gespen, 2 broches, breidoppen, 2 schuifknopjes een boekenlegger. Totaal zilver ca 84 gram. diverse gehaltes

Lot zilveren sieraden
Result: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat

Armband met turkoois.
Result: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met turkoois. Armband met 5 rijen met kettingwerk voorzien van blauwe kralen. Met 2 ovale zilveren elementen bezet met een ovale turkoois. In het midden van de armband zit e...

Collier van takjeskoraal
Result: 50 EUR

Verlopend collier van bloedkoralen takjes, 8-35mm, voorzien van een double veeroog. lengte 61 cm. In goede staat

Zilveren broche met diamant
Result: 50 EUR

Zilver met gouden broche, 585/000, met diamant. Zilveren broche met gouden ovale geschulpte rand. In het zilver bezet met een rozet voorzien van diamanten met een oud slijpsel. Grootte 21x17,5mm. tot...

Lot met 5 zilveren ringen
Result: 50 EUR

Lot met 5 zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's parelmoer en turkoois. Van de gele steen is een stuk afgebroken. Diverse gehaltes. ca 60 gram. In redelijk goede staat

Byouxdoos met inhoud
Result: 50 EUR

Grote houten bewerkte doos gevuld met o.a. armbanden, broches, tasje en horloges.

Zilveren collier met bollen, BWG
Result: 50 EUR

Collier gemaakt uit zilveren bewerkte bollen, BWG, met diverse bewerkingen, verlopend in grootte 4-22mm. Voorzien van haaksluiting. ca 101 gram In goede staat

2 Colliers met koraal
Result: 50 EUR

Twee colliers, één collier met koraal en hematiet en één collier met koraal en lapis lazuli. 75-90cm. In goede staat

Zilver vergulde ring/luipaard
Result: 50 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

H. van Langen, Boerin bij haard
Result: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerin bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Result: 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Result: 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herman Krug, Stadsgezicht
Result: 50 EUR

Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe
Result: 50 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Result: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Result: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

Darius Gunneweg, Bloemen met insekten
Result: 50 EUR

Darius Gunneweg. 1943 - . Bloemen met insecten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Result: 50 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Result: 50 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Walraven, Landschap met herder en schapen
Result: 50 EUR

Walraven. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met herder en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Result: 50 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

P. Peters, Hollands wintergezicht
Result: 50 EUR

P. Peters. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Molen aan de vaart
Result: 50 EUR

J. van Dijk. Circa 1950. Hollands riviergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met platbodems en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke paraplustandaard
Result: 50 EUR

Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren weegschaal
Result: 50 EUR

Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1900
Result: 50 EUR

Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.

Schildpad dekseldoos
Result: 50 EUR

Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Koperen jardieniere, 1900
Result: 50 EUR

Antieke kopergeslagen jardiniere met floraal/leeuwenkoppen decor. Circa 1900. Afmeting: 97 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke turfkist
Result: 50 EUR

Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1890
Result: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Result: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.

2x Wandlampen met pegels
Result: 50 EUR

Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Result: 50 EUR

Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.

Schrijfkist
Result: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Result: 50 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Theekist
Result: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten, bandintarsia en parelmoer inleg. Krimpnaad deksel. Afmeting: 15 x 21 x 12,5 cm. In goede staat.

Batik stempels
Result: 50 EUR

Interessant lot Indonesische batik stempels. Voor het bedrukken van stof/kleding. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers
Result: 50 EUR

Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Az-teken figuur
Result: 50 EUR

Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Set plated kaarskandelaren
Result: 50 EUR

Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

70er Jaren wandlamp
Result: 50 EUR

Grote metalen/chroom wandlamp. 70er Jaren-stijl met kunststof kap. Afmeting: 75 x 65 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lederen dokterstas
Result: 50 EUR

Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.

Lot nummers/letters (spoorwegen?)
Result: 50 EUR

Verzameling bronzen spijkers met letters en getallen. Spoorwegen? Afmeting: 20 - 26 x 6 cm. In goede staat.

Asti, Achter-glas-schilderij
Result: 50 EUR

Portret dame achterglasbolglas, lithografie op glas met naam asti gesigneerd geheel in barok lijst omstreeks 1900. cond G 34x39 cm