Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Eén pootje los erbij. Afmetin...
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.