19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...
2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...
Oude barometer + wekkerklok in de vorm van propellers. 30er Jaren. Functie niet getest. Afmeting: 67 - 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize-stijl pendule stel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...
Antieke Franse notenhouten tafelklok met messing beslag + automaat. Messing parasol draait? Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Incompleet. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Cartouches missen. Functie niet getest. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.