Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...
Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering/polychromie, gewichten, spillegang met wekker. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart marmeren pendule met paard en menner. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 77 x 57 x 21 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Frans eikenhouten portre montre met spillegang horloge. Philippe Miege Genève. Mahonie gefineerd. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmeren basement en compositie metalen figuur. La Surprise. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok. Gustav Becker. Circa 1880. Zevendaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Schwarzwalder Jugendstil wandklok met prachtige tinnen wijzerplaat, met figuren en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Uurwerk heeft halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 x 17 cm. In goede...
Antiek Frans bronzen klokkenstel met vijf-lichts kaarskandelaren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 - 50 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...
Antiek Frans marmeren Louis Seize-stijl pendule stel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen romantische pendule met figuur op locomotief. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok. Circa 1890. 1 Million, Nr. 138872. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok voor kaarslicht. Circa 1900. Functie niet getest. Barst in glas. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Cartouches missen. Functie niet getest. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Antieke neo-gothische portre montre in kathedraalvorm. Compositie metaal. Met Engelse snek zakhorloge. Functie niet getest. Afmeting: circa 20 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok. Gemerkt Observer. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vrijslinger met Gustav Becker uurwerk en vergulde pronkslinger. Circa 1890. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Incompleet. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse marmeren pendule met regulé figuur Rousseau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met messing beslag + automaat. Messing parasol draait? Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Friese eikenhouten Biedermeier staartklok met wekkerwerk. Poppen later. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, origineel beschilderde wijzerplaat, vergulde spiegels en mooie messing gewichten. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met speelwerk. Cylinder + kam. Circa 1890. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Grote bronzen klokkendrager met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en datumaanduiding. Eén haarscheur in albast. Verder in goede staat. Afmeting: 49 x 28 x 18 cm.
Twee klokken. Eén maal brons, circa 1890. Achtdaags- stil uurwerk, geen slinger. En eenmaal hout met brons, tweede helft 20e eeuw, mechanisch uurwerk, glaasje kapot. Afmeting: 14 - 39 cm. In redelijk/...
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse ijzeren uurwerken. Niet getest. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijke staat.