Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.
Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote kunstglazen eenden in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede stijl.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen kakatoes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil houder, handbeschilderd, met vergulde messing armaturen. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 21 x 23 x 11 cm. In goede staat.
19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote glazen Val Saint Lambert lampenvoeten. Transparant roze + transparant groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.