Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.