18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.