Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 38 cm. In goede staat.
Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast. Eén-deurs. Circa 1860. Afmeting: 185 x 106 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Monogram en datering 1762. Origineel slot. Afmeting: 74 x 156 x 64 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Empire tafel met klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 73 x 114 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten uittrekbare Henri Deux eettafel. Circa 1880. Afmeting: 71 x 113 x 129 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bloemmahonie commode met origineel messing beslag. Louis Seize. Circa 1820. Afmeting: 86 x 94 x 46 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten Horrix Biedermeier stoelen met gestoken kuif. Circa 1860. Afmeting: 102 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse eikenhouten tafel met dieren (hert, hond, vos, wildzwijn), volplastisch gesneden. Circa 1870. Afmeting: 73 x 128 x 112 cm. In goede staat.