Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vrouw met pollepels + man met druiven. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp. Jongen in appelboom. Nr. 230. W. Germany. Stam appelboom gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp. Meisje op hek. Nr. 225/1. W. Germany. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken lampenvoet. W. Germany. Nr. 36 223. Minimale chip bodemrand. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Bestaande uit; Litre bierpul, haarscheur. En twee schenkkannen met blauw geglazuurde florale decors. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Japanse porseleinen ara. Polychroom met goud decor. 20e Eeuw. Eén chip blad + stuk tak mist. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke Engelse keramieken figuren. Polychrome. Enkele haarlijnen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee messenleggers + figuur haan en kip, Metzler & Orllof. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Antiek (deel) Engels Art Deco theeservies. Gesigneerd Clarice Cliff. Circa 1930. Bestaande uit: Negen kopjes + schotels, suikerpot (deksel gelijmd), melkkan, theepot. Enkele reparaties. Afmeting: 7 - ...
Antieke polychrome fayence dekseldoos (tabatière) met zeepaarden/zeemeermin/floraal decor. Met bodemmerk + monogram. Afmeting: 6 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Staffordshire keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur. Faun met papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen Empire koffie/thee servies met goud decor. Frankrijk. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, acht kopjes, zes schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 26 cm. In redelijk/goede sta...
Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met landschap/floraal decor. A.P.V.M.V. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matig/redelijke staat.
Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...
Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans servies met goud decor. Bestaande uit: Schaal, melkkan, suikerpot (top gelijmd), theepot, twaalf kopjes + twaalf schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In goe...
18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen Sevres vaas met vergulde bronzen versieringen. Jugendstil. Circa 1900. Vrouw met spiegel + floraal zweepslag decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Bavaria porseleinen deelservies. Bestaande uit onder andere; 4 Schalen, 14 borden, 1 sauciere, 5 ontbijtborden, 4 schotels. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands polychrome Fayence. 20e Eeuw. Eén maal Porceleyne Fles knobbelvaas + Makkumer oorvaas. Afmeting: 2 7 -34 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse polychrome Fayence tegeltableau's. Bloemvazen decor. Drie tegels gescheurd. Afmeting: 25 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Circa 40 stuks diverse antieke wandtegels, circa 1920. Plus diverse extra. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien-delig Duits Mitterteich koffieservies met klokken-decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Zes porseleinen figuren met putti. 20e Eeuw. Duitsland, Gerold Porzellan et cetera. Eén poot van bok gelijmd. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Collectie van twaalf Duitse M.J. Hummel Sammelteller. Goebel. Gelimiteerd. In koffer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23cm. In goede staat.
Twee Twentse Hollandse Fayence herdenkingsborden. Makkum + Delft. Eén maal de acht steden van Twente. Eén maal 40 jaar Van Heek. Afmeting: Ø 28,5 - Ø 36 cm. In goede staat.
Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed Westerwald stopflessen met emaille stoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...
Antieke Hollandse Droste cacao/chocolade kan met drinkbeker. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 22 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp. West-Germany. Meisje in boom en hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x Ø 26 cm. In goede staat.
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
Twee grote Spaanse Fayence schotels met floraal/fruit decor. Mintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Twaalf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 2005 t/m 2016. Nieuw in doos. Afmeting: ca. 8 cm. In uitstekende staat.
Tien porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1995 t/m 2004. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Negen porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1985 t/m 1993. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Drie porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1978: Lappland. 1980: Grönland, Eisbär. En een zeldzame two turtle doves. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Antieke majolica schaal met vergulding en papegaaien. Polychrome. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 x 41 x 17 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 19e eeuws Delfts fayence mosselbord met annotatie 1865. Mangaan decor, meisje aan touwtje springen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.