Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese Peking glazen vaas met kostbaarheden, insecten, vogels en karaktertekens decor. Eén chip. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen hexagonale kop en schotels met landschappen/coulissen decor. Met bodemmerk. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 x 11 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.