Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk/figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...