Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden keizer met echt haar en restvergulding. Gepolychromeerd. Eén hand mist. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met bladgoud en rest polychromie. Krijgers. Zwaarden missen. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse vergulde houten boeddha. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en lichtbruin celadon glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord met bloempot decor + bod...
Chinese bewerkte inktsteen in houten houder. Afmeting: 4 x 15 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met krijger/paard decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesem/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Diep Chinees rood-glazuur bord met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Chip deksel. Afmeting: H 44 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en Foo hond. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Imari octagonale porseleinen kommen met landschap/paradijsvogel decor. Circa 1800. Twee kopjes haarlijnen, één kopje gaaf. Afmeting: 6,5 - 11,3 cm. In redelijke/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Kantonese vaas met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal decor. Haarlijn deksel + minimale chip. Afmeting: H 13 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver/eenden/figuren in wolken/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met grijs glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.