Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/...
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Bodemmerk. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.,
Gemerkte Chinees porseleinen kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Eén schotel goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of chips. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose schotels met pauw decor en goudrand. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 35,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met boeddha in landschap + goud decor. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vroeg Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur en apart bodemmerk. Ming. Tuit en hengsel gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europeaanse figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams Bont decor. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In goede staat.