Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...
Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...
Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk en console. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner dekselvaas met figuren/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee chips deksel gerestaureerd. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.
Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Beschadigd. Afmeting: 11 - 16 cm. In matig/redelijke staat.
Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Chinees porseleinen pompoen met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 9,5 x 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.
Twee oude/antieke Chinese terracotta figuren in oude klederdracht. De houten schaduwboxen zijn van latere datum. Afmeting figuren: circa 25 cm. Afmeting boxen: 43 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha bij bloemenvaas. Olieverf op glas. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.
Chinese, drie-delige hardhouten miniset met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen schotels met diverse decors. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 27 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bloempot met draak/wolken decor. Chips. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...