This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Result: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jo Weijers, Stilleven met bloempot en Chinese schotel
Result: 80 EUR

Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.

F.H. Sypkens Fecit, Heuvelachtig landschap
Result: 110 EUR

F.H. Sypkens Fecit. 19e Eeuw. Heuvelachtig landschap met vee en herders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met windmolen
Result: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met windmolen, waterpartij, wandelaar en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Result: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.

H. A. Jaarsma, Texelse botter op zee
Result: 200 EUR

Haaike Abraham Jaarsma. 1881 - 1970. Texelse botter op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht
Result: 400 EUR

Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren
Result: 600 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

J.H. Limpert, Polderlandschap met herder en koeien
Starting price 350 EUR

J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg
Result: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Atelier P. Egmond, Twee kalveren in weiland
Starting price 250 EUR

Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht
Result: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 130 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas.
Result: 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit, porselein, glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein.
Starting price 475 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met emaille kom en kersen
Starting price 400 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 10 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 10,5 cm. In goede staat.

J. Tielemans, Hondenportret
Starting price 400 EUR

J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Starting price 150 EUR

Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissers bij het ontladen van de vangst
Result: 225 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissers bij het ontladen van de vangst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Moeder met traan bij kind
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Moeder met traan bij kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Starting price 400 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse miniatuurschilderijen op metaal. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 6,5 x B 15 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Schepen op de IJssel bij avondlicht
Starting price 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Schepen op de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Starting price 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.