Francois Louis Francais (Barbizon). 1814 - 1897. Italiaans landschap bij avond met vrouw en waterkruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 82 cm. In goede staat.
Albert Wessels. 1938 - 2010 Rijssen. Landschap met schaapskooi en herder bij schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met stad (Rhenen?). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Oriëntaalse stadsingang met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 17 cm. In goede staat.
James Hardy. 1832 - 1889. Engelse School. Wild tafereel, twee fazanten. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Havengezicht Pernis met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands heidegezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.