Zilveren jasseroncollier, 925/000, met groot veeroog. Jasseroncollier, ø 11mm, 45 cm. ca 45 gram. Als nieuw
Armband en collier met bloedkoralen en een geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier met tonvormige bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok, 65 cm, kralen zijn wat verschillend....
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midden een bloedkoraal. ...
Zilveren broche, 800/000, met portret. Ronde broche met sierlijke rand met voluten en een rode steen in een gouden zetkastje. In de broche zit een klein rond handgeschilderd miniatuur portretje van ee...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgesoldeerd ronde kast, als rozet bezet met 7 diamanten met een oud slijpsel. ø kast 8,5 mm. ø56 ca 3,0 gram. in goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band en een zilveren zetkast bezet met 5 peervormig geslepen roosdiamanten, verlopend in grootte. Breedte ring 5 mm. ø m59. ca 2,3 gra...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een staafjes-schakel met groot veeroog en musketonhaak. 42 cm. ca 9,1 gram. In goede staat
Moderne gouden broche, 750/000, met diamant. Staafbroche met een witgouden band en een gebogen geelgouden band met een geelgouden gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,23 ct. len...
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring met aan de bovenzijde een bloemvorm met geschulpt motief, waar in het midden een grote rond gefacetteerde saffier zit. Om de saff...
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.