Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Drie kommen, waarvan twee met haarlijn. Drie schotels, chips + haarlijn. Drie kopjes, beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
21x Antiek Chinees porselein. Onder andere; klapmutsen, gemerkt. Kom met zotjes, gemerkt. Grote kom, gemerkt (haarlijn). Twee miniatuur vazen, 19e eeuw. Zes rijstwijn kopjes met landschap/tekst decor....
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vier musicerende Chinese vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 124 x B 180 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met figuren/vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo kommen. Floraal. Twee met haarlijnen. Vier goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.