Groot antiek vuursteen pistool met bronzen heft en Foo-honden kop. Gesigneerd Heylin London. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, synthetisch, origineel uit de tijd,12,8x9mm, met daarom...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.