Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Paar zilveren kandelaren, 800/000, 3-lichts, geplaatst op een ronde voet en versierd met adelaarskopen en godronnen. De lichten zijn voorzien van godronnen en parelranden. Voorzien van een keur van le...
Zilveren comfoor, 833/000, op rond houten basement. Rond comfoor met rond en ruitvormig zaagwerk geplaatst op 4 pootjes. MT.: C.J.Bruinings Joure, jl.:v:1880. ø14x8cm. In goede staat
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet dubbel lof met rug en steeleinde Haags lof. Mr. Jean de Thomese-'s-Gravenhage. Anno 1769. L 20,5 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
18e Eeuws zilveren couvert. Steelaanzet met Haags lofje en steeleinde Hollands glad. Mr. Gregorius van den Toorn II. Delft, anno 1797. L 21 cm. Gewicht circa 120 gram. In goede staat.
Apart oud Perzisch kleed met figuren/floraal decor. Slijtage. Afmeting: 124 x 178 cm. In redelijke staat.
Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.
Kaasschaaf voorzien van 800/000 zilveren heft met puntfilet. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren Empire suikerstrooilepel met schuitvormige ajour gezaagde bak en spitse gegraveerde steel. Mr. G. Peters-Rotterdam. J: F 1815. Afmeting: 16 cm. Gewicht circa 30 gram. In goede...
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een ovale zetkast met extra rand bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 18x11mm. ca 3,4 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met in het midden een grote zirconia gezet in een 4 pootchaton. Aan weerskanten van de steen zitten in de strakke band 3 ronde zirconia's. breedte 6mm, ...
Drie antieke handbeschilderde boeren presenteerbladen met floraal decor. Afmeting: 36 - 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.
Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...
19e Eeuwse Chinese bronzen cloisonne scepter met vleermuizen decor + bodemmerk. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Drie 18e eeuwse zilveren couverts met Haags lof. L 21 cm. Mr. Jan Willem Pas-Nijmegen. Anno 1797. Gewicht circa 427 gram. In goede staat.
Geelgouden iring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een bewerkte band en in het midden versierd met een soort rozet met een ovaal gefacetteerde saffier, 4,7x3,6mm, en 8 briljant geslepen diama...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...
Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels, ei-vormige bak en steel met spatelheft en spiegelmonogram. L 14,5 cm. Londen. Anno 1845 en 1848. En nog twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-...
Zilveren roomlepel, 835/000, met geschulpte bak, haaksteel met rattestaart, cartouche-vormig schildje en een staande gevleugelde draak. L 7 cm. En een 835/000 zilveren natfruitschep met opengewerkte b...
Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Aziatische zilveren luciferhouder in de vorm van een tafeltje, voorzien van 4 gebogen poten en een blad met florale bewerking en een verguld teken . 4x6x4cm. ca 72 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, biervat om standaard en een koets met tonnen. Biervat op standaard, MT.: Lesscher, Amsterdam en een koets met 2 paarden een figuur en 3 tonnen, jl.:y:1983. Totaal c...
3 Zilveren miniaturen, een ophaalbrug met figuur, 835/000, een boot met visser met hengel en een zeilboot, 925/000. MT.: o.a. H.Hooijkaas, Schoonhoven. 10x5x5cm, en 4x5x2cm en 5x4x2,5cm. Totaal ca 93 ...
Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...
Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.
Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, met een ovaal gecontourneerd melkkannetje met houten greep, suikerbakje en presenteerblaadje. Met ribben voorzien van biedermeier graveerwerk. Compleet met suikerschepje vo...
Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie antieke bijbels, 2 met zilveren sloten, 833/000, één voorzien van een dubbel slot met palmetten en een enkel slot met floraal decor. En een bijbel met lederen omslag voorzien van geelgouden slot,...
Statenbijbel, 1867, oude en nieuwe testament, met zilver, 833/000. Bijbel met zwarte lederen kaft en voorzien van goud op snee, met een dubbele zilveren slot, vier hoekelementen en aanzetstukken met d...
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met ruitslijpsel en bloem op de bodem, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23x16cm. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1...
Grote geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een opengewerkte rechthoekige zetkast voorzien van een grote kussenvormig gefacetteerde citrien, 18x16mm. ø 63 ca 9,3 gram. In goede staat
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met langwerpige schakels met een ribbewerking en een golvende randbewerking. 36 cm. totaal ca 18,3 gr. In goede staat
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuws notenhouten gestoken pelgrimskruis met Corpus Christi en Maria + inhoud. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band met ribdecor voorzien van een zetkast met zilver bezet met 3 ruw diamanten met een oudslijpsel. Breedte kop 10 mm. Voorzien ...
Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat
Zilveren klontjestang, 833/000, waarvan de grepen voorzien zijn van hoorn des overvloeds. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. 13cm. ca 50 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat
Geelgouden dasspeld, met een blauwe steen versierd met een fraaie beschildering van een monogram, DH. Steker is onedel. ø 21,5mm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren miniaturen, 835/000, met een wandelwagen met meisje, een kinderwagen, een postoel, een hobbelpaard, een kinderstoel, een trekkar en een figuur op een antieke fiets. MT.: o.a. Nieker...
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur Zaanse klok, 835/000, met gewichten en vazen. MT.: Argentor b.v. Haarlem, ca 59 gram. 9x5x1,5cm. In goede staat
Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Baume Mercier herenhorloge, model Formula, chronograaf, quarts model met zwart stalen kast en band. Voorzien van blauw gekleurde indexen en cijfers. ø kast 40 mm. Lengte band ca 19 cm. Zwart wat afges...
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Armband van robijnkralen met gouden sluiting, 585/000. Drie rij-ige armband van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. ...
Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met zirconia en opaal. Ring met een rozet, in het midden voorzien van een ovaal cabouchongeslepen witopaal met een rand van 12 zirconia's. Grootte kop 14x11mm. ø50. ca 2,2 gram. In goed...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia's. Ring met een ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Daaromheen zit een rand met 8 kleine zirconia's. Grootte ro...
Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
50er-Jaren Japanse celluloid parachute-springer. Trade Ken Mark. In originele staat + originele doos. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een oplopende witgouden kop bezet met een rij met 3 4-pootschatons bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 2x0,10ct, en in het midden een ro...
Geelgouden collier met zodiac hanger, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een ronde zodiachanger met tweeling, merk Fabiola. ø 21,5 mm. 50 cm. ca 5,2 gram. In goede staat
Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...
Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Geelgouden klapcreolen, 750/000, met diamanten. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een witgouden gedeelte en in het midden een gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,2...
Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Collier met 2 rijen van gefacetteerde gitten, ø 5mm, aan een metalen sluiting met zeeuwse knop. 41 cm. In goede staat
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
Chinees terracotta figuur. Blauw geglazuurde papegaai. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een langwerpige kop voorzien van een witgouden blokje bezet met een briljant geslepen diamantje, ca 0,02 ct. Grootte kop 6x16mm. ø64 ca 5,7 gram. In g...
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige kop, voorzien van een witgouden band bezet met 12 singlecut geslepen diamantjes. Breedte 6 mm. ø58. ca 2,5 gram. in goede staat