This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke toiletspiegel
Result: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter
Result: 90 EUR

Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.

Franse speeltafel van rozenhout
Starting price 500 EUR

Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 20 cm.
Result: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Engelse kolenbak, 1880
Result: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.

3 Chinese plaquettes
Starting price 1.000 EUR

Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Result: 1.000 EUR

Paar zilveren kandelaren, 800/000, 3-lichts, geplaatst op een ronde voet en versierd met adelaarskopen en godronnen. De lichten zijn voorzien van godronnen en parelranden. Voorzien van een keur van le...

Zilveren comfoor
Result: 225 EUR

Zilveren comfoor, 833/000, op rond houten basement. Rond comfoor met rond en ruitvormig zaagwerk geplaatst op 4 pootjes. MT.: C.J.Bruinings Joure, jl.:v:1880. ø14x8cm. In goede staat

Zilveren lepel, 1769
Result: 90 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet dubbel lof met rug en steeleinde Haags lof. Mr. Jean de Thomese-'s-Gravenhage. Anno 1769. L 20,5 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.

Zilveren couvert, 1797
Starting price 140 EUR

18e Eeuws zilveren couvert. Steelaanzet met Haags lofje en steeleinde Hollands glad. Mr. Gregorius van den Toorn II. Delft, anno 1797. L 21 cm. Gewicht circa 120 gram. In goede staat.

Perzisch kleed, 124 x 178 cm.
Starting price 200 EUR

Apart oud Perzisch kleed met figuren/floraal decor. Slijtage. Afmeting: 124 x 178 cm. In redelijke staat.

Perzische loper, 77 x 285 cm.
Result: 100 EUR

Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.

Kaasschaaf met zilverwerk
Result: 60 EUR

Kaasschaaf voorzien van 800/000 zilveren heft met puntfilet. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel, 1815
Result: 90 EUR

Antieke 835/000 zilveren Empire suikerstrooilepel met schuitvormige ajour gezaagde bak en spitse gegraveerde steel. Mr. G. Peters-Rotterdam. J: F 1815. Afmeting: 16 cm. Gewicht circa 30 gram. In goede...

Gouden ring blauw topaas
Result: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas. Ring met een ovale zetkast met extra rand bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 18x11mm. ca 3,4 gram. ø 51. In goede staat

Gouden ring
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met in het midden een grote zirconia gezet in een 4 pootchaton. Aan weerskanten van de steen zitten in de strakke band 3 ronde zirconia's. breedte 6mm, ...

Drie antieke presenteerbladen
Result: 130 EUR

Drie antieke handbeschilderde boeren presenteerbladen met floraal decor. Afmeting: 36 - 63 cm. In goede staat.

Beschilderd tablet
Result: 110 EUR

19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.

Zilveren fruitschaal
Starting price 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

Chinese cloisonne scepter
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen cloisonne scepter met vleermuizen decor + bodemmerk. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand, 1940
Starting price 650 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...

Drie zilveren couverts, 1797
Starting price 540 EUR

Drie 18e eeuwse zilveren couverts met Haags lof. L 21 cm. Mr. Jan Willem Pas-Nijmegen. Anno 1797. Gewicht circa 427 gram. In goede staat.

Gouden ring met saffier
Starting price 160 EUR

Geelgouden iring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een bewerkte band en in het midden versierd met een soort rozet met een ovaal gefacetteerde saffier, 4,7x3,6mm, en 8 briljant geslepen diama...

Mahonie kistje
Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling
Result: 150 EUR

Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...

Houtgesneden beer op rotsblok
Starting price 120 EUR

Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

5 Japanse borden
Result: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

4 Zilveren desserlepels
Starting price 100 EUR

Twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels, ei-vormige bak en steel met spatelheft en spiegelmonogram. L 14,5 cm. Londen. Anno 1845 en 1848. En nog twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-...

Zilveren roomlepel & natfruitschep
Result: 60 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met geschulpte bak, haaksteel met rattestaart, cartouche-vormig schildje en een staande gevleugelde draak. L 7 cm. En een 835/000 zilveren natfruitschep met opengewerkte b...

Bronzen figuur, Paard
Result: 250 EUR

Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met mand
Result: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse zilveren luciferhouder
Starting price 100 EUR

Aziatische zilveren luciferhouder in de vorm van een tafeltje, voorzien van 4 gebogen poten en een blad met florale bewerking en een verguld teken . 4x6x4cm. ca 72 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Result: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, biervat om standaard en een koets met tonnen. Biervat op standaard, MT.: Lesscher, Amsterdam en een koets met 2 paarden een figuur en 3 tonnen, jl.:y:1983. Totaal c...

3 Zilveren miniaturen
Result: 35 EUR

3 Zilveren miniaturen, een ophaalbrug met figuur, 835/000, een boot met visser met hengel en een zeilboot, 925/000. MT.: o.a. H.Hooijkaas, Schoonhoven. 10x5x5cm, en 4x5x2cm en 5x4x2,5cm. Totaal ca 93 ...

Sigarencomfoor met zilverwerk
Result: 60 EUR

Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...

Antieke lederen buiktas
Result: 300 EUR

Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.

4x Handwerk
Result: 60 EUR

Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, 4x
Result: 130 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, met een ovaal gecontourneerd melkkannetje met houten greep, suikerbakje en presenteerblaadje. Met ribben voorzien van biedermeier graveerwerk. Compleet met suikerschepje vo...

2 Tasjes met zilver
Result: 40 EUR

Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...

2x Zeldzame Chinese kopjes
Result: 600 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Japanse of Chinese vazen
Result: 135 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke wijwaterhouder
Result: 70 EUR

Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Barok klokkast
Result: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.

3 Antieke bijbels met zilver en goud
Result: 160 EUR

Drie antieke bijbels, 2 met zilveren sloten, 833/000, één voorzien van een dubbel slot met palmetten en een enkel slot met floraal decor. En een bijbel met lederen omslag voorzien van geelgouden slot,...

Statenbijbel, 1867, met zilver
Result: 700 EUR

Statenbijbel, 1867, oude en nieuwe testament, met zilver, 833/000. Bijbel met zwarte lederen kaft en voorzien van goud op snee, met een dubbele zilveren slot, vier hoekelementen en aanzetstukken met d...

Hanger met camee
Starting price 100 EUR

Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat

Hematiet collier met goud
Starting price 80 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Kristallen tazza op zilveren voet
Starting price 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met ruitslijpsel en bloem op de bodem, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden. 23x16cm. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1...

Gouden ring met citrien
Starting price 400 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een opengewerkte rechthoekige zetkast voorzien van een grote kussenvormig gefacetteerde citrien, 18x16mm. ø 63 ca 9,3 gram. In goede staat

Gouden horlogeketting
Starting price 650 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met langwerpige schakels met een ribbewerking en een golvende randbewerking. 36 cm. totaal ca 18,3 gr. In goede staat

2x Chinese kommen Ø 10 cm.
Starting price 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Franse goud-weegschaal
Result: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.

Houten pelgrimskruis, 1800
Result: 100 EUR

Antiek 18e eeuws notenhouten gestoken pelgrimskruis met Corpus Christi en Maria + inhoud. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Starting price 200 EUR

Antieke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band met ribdecor voorzien van een zetkast met zilver bezet met 3 ruw diamanten met een oudslijpsel. Breedte kop 10 mm. Voorzien ...

Paar zilveren strooiers
Result: 60 EUR

Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat

Zilveren klontjestang
Result: 80 EUR

Zilveren klontjestang, 833/000, waarvan de grepen voorzien zijn van hoorn des overvloeds. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. 13cm. ca 50 gram. In goede staat

Gouden fantasie-ring
Starting price 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat

Gouden dasspeld
Result: 90 EUR

Geelgouden dasspeld, met een blauwe steen versierd met een fraaie beschildering van een monogram, DH. Steker is onedel. ø 21,5mm. In goede staat.

Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
Starting price 350 EUR

Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Houten figuur, Vrouw
Starting price 40 EUR

Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

7 Zilveren miniaturen, Kind/baby
Result: 80 EUR

Lot met 7 zilveren miniaturen, 835/000, met een wandelwagen met meisje, een kinderwagen, een postoel, een hobbelpaard, een kinderstoel, een trekkar en een figuur op een antieke fiets. MT.: o.a. Nieker...

Buste van terracotta
Result: 300 EUR

Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur klok
Result: 70 EUR

Zilveren miniatuur Zaanse klok, 835/000, met gewichten en vazen. MT.: Argentor b.v. Haarlem, ca 59 gram. 9x5x1,5cm. In goede staat

3 Delen zilver
Result: 50 EUR

Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...

Sieraden kist
Result: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Baume Mercier Formula horloge
Starting price 250 EUR

Baume Mercier herenhorloge, model Formula, chronograaf, quarts model met zwart stalen kast en band. Voorzien van blauw gekleurde indexen en cijfers. ø kast 40 mm. Lengte band ca 19 cm. Zwart wat afges...

Zilveren horloge met ketting
Starting price 120 EUR

Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...

Chinese bamboe penselenvaas
Result: 80 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

6 Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 150 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Robijnen armband met diamanten
Starting price 1.000 EUR

Armband van robijnkralen met gouden sluiting, 585/000. Drie rij-ige armband van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. ...

Afrikaans beeld 'Shona - Zimbabwe'
Result: 100 EUR

Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Starting price 90 EUR

Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Ring met opaal
Starting price 200 EUR

Ring, 375/000, met zirconia en opaal. Ring met een rozet, in het midden voorzien van een ovaal cabouchongeslepen witopaal met een rand van 12 zirconia's. Grootte kop 14x11mm. ø50. ca 2,2 gram. In goed...

Gouden ring met saffier en zirconia's
Result: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia's. Ring met een ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Daaromheen zit een rand met 8 kleine zirconia's. Grootte ro...

Chinees schilderij, Hoogwaardigheidsbekleders
Result: 150 EUR

Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur + Cites certificaat
Starting price 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.

2x Antieke petroleumlampen, 1890
Result: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Parachute Celluloid Japan
Starting price 100 EUR

50er-Jaren Japanse celluloid parachute-springer. Trade Ken Mark. In originele staat + originele doos. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd en diamant
Starting price 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een oplopende witgouden kop bezet met een rij met 3 4-pootschatons bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 2x0,10ct, en in het midden een ro...

Gouden collier met hanger
Starting price 150 EUR

Geelgouden collier met zodiac hanger, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een ronde zodiachanger met tweeling, merk Fabiola. ø 21,5 mm. 50 cm. ca 5,2 gram. In goede staat

4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Starting price 500 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...

Oosters schaakspel
Result: 50 EUR

Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Gouden klapcreolen met diamant
Starting price 225 EUR

Geelgouden klapcreolen, 750/000, met diamanten. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een witgouden gedeelte en in het midden een gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,2...

4x Pop-Up kinderboeken
Result: 70 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...

Murano aap
Result: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Starting price 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Gitten collier
Result: 35 EUR

Collier met 2 rijen van gefacetteerde gitten, ø 5mm, aan een metalen sluiting met zeeuwse knop. 41 cm. In goede staat

Chinese celadon vaas
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Result: 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Blauw geglazuurde papegaai. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

10-Delig Duits Marcolini Meissen theeservies, 1800
Result: 700 EUR

Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...

18e Eeuwse Friese stoelklok
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een langwerpige kop voorzien van een witgouden blokje bezet met een briljant geslepen diamantje, ca 0,02 ct. Grootte kop 6x16mm. ø64 ca 5,7 gram. In g...

Franse Charles Dix pendule
Starting price 250 EUR

Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 160 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige kop, voorzien van een witgouden band bezet met 12 singlecut geslepen diamantjes. Breedte 6 mm. ø58. ca 2,5 gram. in goede staat