Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag. Kroon gerestaureerd. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Engels eikenhouten wandklok met snek uurwerk. Stil uurwerk. Goldsmiths & Silversmiths, 112 Regent Street, London. Afmeting: 10 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Twee maritieme messing scheepsklokken. Mechanisch. Marpro L.J. Harri Amsterdam. Barometer en scheepsklok met wekker. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke uurwerken. Pendule + regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.
Franse mechanische maritieme scheepsklok. Naudet Paris. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met druivenplukster. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 35 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.
Engelse massief eiken staande klok omstreeks 1800, met messing gegraveerde wijzerplaat gisigneerd Rich. Muson St Albans. 8 daags uurwerk met datum aanduiding.220x46x24cm in goede staat.
Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk. Alle functies getest. Wijzerplaat Ø 23 cm. Uurwerk Ø 14 cm. Halfuur-slag op bel. In goede staat.
Zeldzaam antiek Weens speelwerk voor regulateur. Met aansluiting voor naar uurwerk. Circa 1880. Alle tanden heel van kam. Functie niet getest. Afmeting: 14 x 6 x 9 cm. In goede staat.