18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.
Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...
Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...
Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...
Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten Engelse kist met messing bandinleg. Bramah patent. Met hengsels en monogram. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kleine eikenhouten vaten met banden. Eén met hengsel. Eén met koperen kraan. Eén vat gesigneerd Meilleur Olvrier de France. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.