Antieke 8-delige likeurset van waaierkristal. Circa 1900. Haarlijn in tablet. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.
Twee kristalglazen tafellampen met plated montuur en witte kappen. 21e Eeuw. Afmeting (met kap): H 64 x Ø 33 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne glazen eekhoorn met goud effect 21e eeuw 20x17x7 cm in goede staat.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.