This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Villeroy en Boch servies
Result: 275 EUR

Villeroy en Boch porseleinen servies. Decor Amazona, met papegaaien. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 platte schalen, 2 opdienschalen zonder deksel, theepot + stoof, melk/suiker set, 6 diepe borden, ...

5x Antieke Duitse Nympfenburg borden, 1900
Result: 100 EUR

Vijf antieke Duitse Nympfenburg porseleinen borden met veldbloem decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

2x Royal Copenhagen kannen
Starting price 100 EUR

Twee Royaal Copenhagen koffie/theekannen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence vazen
Result: 120 EUR

Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse Fayence vazen
Result: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.

3x Delftse plaquette
Result: 400 EUR

Drie grote antieke Delftse Fayence plaquettes naar schilderingen Haagse School. Circa 1900. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1900
Result: 120 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse Fayence natfruitschaal
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Hollandse Fayence natfruitschaal met lekschaal. Landschap/floraal decor. Met bodemmerk Tichelaar. Afmeting: 6,5 x 30 x 22 cm. In goede staat.

2x Delftse schalen Ø 20 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse Fayence schalen op drie pootjes. Eén pootje mist. Met gebouwen in landschapppen decor. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

7x Delfts blauw
Result: 60 EUR

Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel Ø 30 cm.
Result: 70 EUR

Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.

Kapitale Delftse schotel Ø 38 cm.
Result: 225 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Delftse Fayence schotel met monogram A.K. en pauwen decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel Ø 34 cm.
Result: 90 EUR

Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

3x Delfts-blauwe Fayence wandborden
Result: 100 EUR

Drie Delftse Fayence wandborden. Floraal decor. 20e Eeuw. Royal Koninklijk Delft. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Delftse kastvazen, 1900
Result: 50 EUR

Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (21 st.)
Result: 40 EUR

21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (21 st.)
Result: 200 EUR

21Stuks mangaan kleurige tegels met bloemvaas decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek tegeltableau
Starting price 100 EUR

Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.

3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 200 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: ........?...... Beschadigingen + restauraties. In redelijke staat.

Tegeltableau
Starting price 150 EUR

Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau. Ruiter met paard in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijke staat.

3x Tegels
Starting price 300 EUR

Drie oude/antieke Hollandse wandtegels. 1x 17e eeuwse dikke tegel. 1x 18e eeuwse tegel, floraal decor. 1x 20e eeuw, vogel decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Hollands tegeltableau, 1920
Result: 90 EUR

Antiek Hollands 9-pas tegeltableau. Circa 1920. Met afbeelding van Waaggebouw in Alkmaar. Fayence, Delft, Makkum. Eén tegel haarscheuren. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

3x 17e Eeuwse wandtegels
Result: 100 EUR

Drie 17e eeuwse Hollandse Fayence wandtegels. Twee tegels met bloemvazen decor + één tegel met druiventros decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.