Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...