19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren Chinese waterkan met vis decor + koperen deksel. Afmeting: 21 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing. Aardewerk. Bestaande uit: penselenvaas met floraal decor + bodemmerk. En een kleine trekpot met floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met geel glazuur, draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...
Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse tafellamp met bronzen voet. Porselein is handbeschilderd. Circa 1930. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden Quan Yin op houten sokkel. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met geisha's in landschap/floraal decor. Twee schotels randschilfers. Twee schotels gelijmd. Kopjes randschilfers. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In ...
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 29 x13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met berglandschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 13,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen reukverdrijver met gemarmerd decor en opengewerkt BWG zilveren deksel met vogel decor. Afmeting: H 11 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse porseleinen fluit in zotje-vorm. Afmeting: L 8 cm. In goede staat.
Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op draken-console. Naga boeddha. Afmeting: 61 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande kop en schotels met Familie Rose figuren decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke/goede ístaat.
Twee grote Chinees porseleinen Wucai-stijl vazen met Foo-honden decor. Eén deksel mist. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.
Blauwe Chinese celadon porseleinen pijpvaas met craquelé glazuur. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen reliëf plaquette in vitrinelijst. Circa 1900. Riviergezicht met pagodes en figuren decor. Eén chip rand. Afmeting: H 22 x B 13 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kopjes met floraal decor. Alle kopjes haarlijn + beide schotels ook. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Divers. Floraal. Twee kopjes chip, rest goed. Afmeting: Ø 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.