Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vogels in fruitboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar Chinees porseleinen wandbord met figuren decor, tekst en bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande kop en schotels met Familie Rose figuren decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke/goede ístaat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemenmand decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen twee-delige lamp met floraal/coulissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met waterbuffel en hert in landschap decor. Afmeting: 33 x 42 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Japanse wierookbrander (Koro) met figuren in coulissen/floraal decor. Restvergulding. Afmeting: 27 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor + houten deksel. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Gelijmd. ø 45cm. Redelijke staat
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/goud decor. Gecontourneerd. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Eén minimale randschilfer. Afmeting; 7 38 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen beker met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op draken-console. Naga boeddha. Afmeting: 61 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne schotels met daarbij zes koppen en één kom. Kom is goed. Zeven schotels goed, één gerestaureerd. Vijf kopjes goed, é...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels. Floraal decor. Eén kop gelijmd, rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met floraal decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met peterselie decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie schotels haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37,3 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Drie schotels beschadigd. Eén gaaf. Twee kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Afmeti...
Chinese Sung porseleinen schaal met paradijsvogel/floraal decor. Zwart/grijs glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x trompet vormige vaas met figuren in landschap decor. 1x bolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord. Met geisha's in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draak en wit glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Donker paarse Chinees porseleinen kom met draak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemvaas/pioenrozen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met geisha's in landschap/floraal decor. Twee schotels randschilfers. Twee schotels gelijmd. Kopjes randschilfers. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In ...
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vleermuizen en goud decor verso. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Bovenrand schade. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...
Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met kostbaarheden/goud decor. Twee borden haarlijn. Twee borden minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met geisha aan tafel decor + tekst. Afmeting: H 35 x B 24 cm. In goede staat.