Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
L. de Jong, 20e eeuw. Platbodem op zee bij nacht, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.