Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Chinees zilveren theepot met kan, 900/000, voorzien van Chinese figuren en bloemen. De grepen zijn voorzien van een bamboe-decor. Wing Nam, Hong Kong, rond 1900. 24x15x13cm en 12x8x8cm. Totaal ca 604 ...
Zilveren design kandelaar, 925/000, op ronde voet met 5 gekrulde armen versierd met een dubbele parelrand en een knop uit bollen. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. ca 941 gram, gevulde voet. ø29...
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse Neuchatelle pendule met spillegang en kwartierslag op dubbele bel. Vergulde latoen-koperen ornamenten. Krimpnaad zijkant boven. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...