Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.