Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.