Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.