Elf ronde getorste 800/000 zilveren vleespennen met bolknoppen. Gemerkt Z. Vijf stuks circa 165 mm lengte + zes stuks circa 205 mm lengte. Gewicht: totaal circa 135 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.
Lot diversen, antiek plated. Bestaande uit: 2x schaal, 2x sleef, koektrommel en lepels. Afmeting: 11 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilver, 835/000, biedermeier, met een taartschep, theezeef, jamlepel, suikerlepel en theeduim. ca 121 gram. 9-22cm. In goede staat
Zilveren chatelaine met accessoires, 833/000, voor Friese dracht. Gecontourneerde rokhaak voorzien van kettingwerk met daaraan een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker met gedreven figuren en ...
Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...
Fraaie antieke tafelset met zilver, 835/000. Tafelset met stel geslepen kommetjes op zilveren voetjes geplaatst op een gecontourneerd zwart houten basement met een gevlochten zilveren greep. Hoogte 14...
Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat
Groot antiek plated Jugendstil tafelstuk. Circa 1900. Dame draagt schaal. Restauratie voet beeld. Oxidatie. Afmeting: 45 x 60 x 34 cm. In redelijke staat.
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.
Lederen brillenkoker met geelgouden element versierd met graveerwerk. 585/000. 15x3x2,5cm. In goede staat
Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en steel voorzien van filetrand. MT.: J.Hoffen, Breda, jl.: D:1838. 33 cm. ca 178 gram. In goede staat
Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Zilveren couvert. Lepel met rattestaart, stelen rond model, met kam vork. Initialen WI. Stadskeurmerk Antwerpen Mr. Michiel Verberckt. Anno 1776. In goede staat. Afmeting: L 18 cm./19,5 cm. Gewicht: t...
Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.
Twee zilveren botermesjes, 833/000, met fraai gestileerde heften voorzien van afbeeldingen van bijbelse figuren. 19 cm. MT.:J.Vos, Haarlem. ca 65 gram. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een bewerkte steel voorzien van putti en een ruiter te paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: Willen Sjoerd van den Velde, Reinder vd Velde ...
Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorken met snijtand. Met verschillende tweezijdig bewerkte bloemstelen. Mr. Gerristen en Van Kempen-Zeist. Circa 1930. In cassette. Gemerkt Koelink juwelier, Haverstraatp...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Schuitvormig comfoor met getorste rand met grepen uit leeuwmacrons, geplaatst op een rechthoekige voet met filetranden en 4 bolpoten. Voorzien van ko...
Fraaie zilveren visschep, 950/000, met gecontourneerde schep voorzien van gezaagd decor en een gegraveerde vis. Voorzien van een houten greep. Frans begin 1800. 33 cm. ca 130 gram. In goede staat
Zilveren suikerschuit, 835/000, in de vorm van een koolbak, voorzien van biedermeier graveerwerk met bijpassende suikerschep. ca 190 gram. 14x7x12cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist. Nie...
Zilveren visschep, 833/000, met een gecontourneerd gezaagd blad voorzien van graveerwerk en een agaten heft. MT.: J.Slotboom, Amsterdam, jl.: u:1879. 25 cm. ca 69 gram. In goede staat
Zilveren slatang, 833/000, met grepen uit voluten en graveerwerk met acanthusbladeren. MT.: J.Eversberg, Amsterdam, jl.:V:1855. 19 cm. ca 83 gram. In goede staat