Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...
Witgouden Designer choker, 750/000, met tourmalijn en diamant. Spangcollier bestaande uit 3 draden en daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljant geslepen diamante...
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.
Chinese bronzen kruik met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 19 cm. In goede staat.